Servis & Destek Formu

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


Servis & Destek Birimi

Elips Sağlık Ürünleri, satış sonrası hizmetlerinden en önemlisi olan "Servis & Destek" hizmetlerini, sağlık sektöründe çalışıyor olmanın yüklediği sorumluluk bilinci ile sunmaktadır.

Teknik Servisimiz, kendi içerisinde de cihaz sınıflarına göre gruplara ayrılmıştır. Konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimizin teknik ve uygulama bilgilerini yurt içi ve yurt dışı eğitimler ile desteklemekteyiz.

Servisimizin uzaktan erişim sistemi ile Türkiye’nin her noktasındaki cihazlarımıza PC ile bağlanabilmekte gerekli kontrolleri merkezimizden yapabilmekteyiz.


Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×