MagNA Pure LC 2.0 Cihazı 8 kanallı robotik ünitesiyle aynı anda 32 numuneden nükleik asit izolasyonu yapabilen ve manyetik boncuk teknolojisiyle çalışan bir ekstraksiyon ve numune hazırlama istasyonudur. Opsiyonel olarak kullanılan PCR mikslerini pipetletebilme özelliğiyle kesintisiz çalışabilen ve laboratuvarın iş akışını kolaylaştıran MagNA Pure LC2.0 ile yüksek kalitede ve miktarda nükleik asit izolasyonu yapılabilmektedir. UV lambası, HEPA filtresi ve “Drop Catcher” özellikleri sayesinde çapraz kontaminasyonu engeller, güvenilir sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Pipet ucu kaybı ve pıhtı sensörü sayesinde çalışma sırasında otomatik kontrol özelliği mevcut olup, izolasyon sonrasında numune ve master miks pipetleyebilme özelliği ile tam otomatik çalışma istasyonu özelliği taşımaktadır. MagNA Pure LC 2.0 ile ilgili daha detaylı bilgi almak için; info@elipsltd.com adresine ulaşabilirsiniz.


Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×