Roche Applied Science, Carousel sistemlerde sağladığı yüksek tekrarlanabilirlik ve tüm numuneler için homojen ve eş PCR koşullarını bloklu sistemi LightCycler® 480’de geliştirdiği Therma Base özelliği ile araştırmacıların kullanımına sunmuştur.

96 kuyucuklu ve 384 kuyucuklu değiştirilebilir blok özelliği ile yüksek kapasiteli çalışmalara cevap verebilen esnekliği, yalnızca LightCycler® 480’de bulunan Therma Base teknolojisi ile blok üzerinde her noktada ve kuyucukta homojen ısı koşullarını sağlayabilen özelliği, soğutmalı CCD kamerası ile güvenilir veri elde edilmesi, gelişmiş ve benzersiz optik ünitesiyle Gen tarama (HRM) çalışmalarını da desteklemesi LightCycler® 480 sisteminin yapabildiklerinden sadece birkaçıdır. LightCycler® 480 ile ilgili daha detaylı bilgi almak için; info@elipsltd.com adresine ulaşabilirsiniz.


Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×