• İnternet sitemiz Firefox ve Chrome tarayıcıları desteklemektedir.

Hakkımızda

Laboratuvar, biyoteknoloji ve moleküler biyoloji cihazları ile sarf malzemeleri, endüstriyel ve medikal genel laboratuvar cihazları, gıda endüstrisine yönelik cihazları ve sarf malzemeleri konularında yoğunlaşmış ve bu alanlarda aktif satış ve servis veren bir firmadır. 1999 yılında kurulan Elips, alanında lider firma olan Roche Diagnostik’in , Marmara ve İç Anadolu Bölgesi distribütörüdür. Bio-Rad, Beckman Coulter, BGI, IDT, Promega, USA Scientific ve Nanodrop gibi markalarında distiribütörlüğünü yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana alanında önemli bir yeri olan tanınmış bir isim haline gelen Elips, tüm çalışmalarında performans ve kurumsal sorumluluğun yüksek standartlarını yakalamayı ilke edinmiştir. Sunduğu ürünlerin kalitesinin yanında servis ve hizmet kalitesinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu amaçla verdiği teknik servis, satış ve tanıtım hizmetlerinde yasal zorunlulukların yanı sıra hizmet kalitesini garanti altına alan standartlarda çalışmaktadır. Elips, tüm ticari faaliyetlerinde, tıp bilimine yaklaşımında ve çevre korumasında, yüksek etik ve sosyal standartları yakalamayı amaç edinen bir firmadır. Bu standartları uygularken yerel, ulusal ve uluslararası kanunlara uyarak yetkililer ile işbirliği içinde çalışmaya ve müşterileri ile olan iletişiminin devamlılığına da aynı titizlikle yaklaşmaktadır.

Etkin olduğu her yerde insan haklarına saygılı olmak ve korumak da bu yaklaşımın bir parçasıdır. Başlıca amacımız hasta ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün temin etmek, bu ürünlerin sarf malzemeleri ile teknik destek ve uygulama hizmetini sağlamaktır. Bu bağlamda Elips, müşterileri ile sürekli iletişimde bulunarak sorunlarının tanımlanmasına, çözümlenmesine ve gelecekteki ihtiyaçlarının öngörülmesine önem vermektedir.


Kariyer

Elips Sağlık Ürünleri; Satış, Teknik servis, Müsteri hizmetleri, Marketing, Bilimsel arastirma, Muhasebe, Finans, İnsan kaynaklari ve İdari departmanlarinda profesyonel personeller ile çalışmaktadır. Şirket personelleri çoğunluğunu satış ve uygulama bölümünde çalışanlar oluşturmaktır. Çalışan personeller işletme, Biyoloji ya da Genetik alanında uzman ve bu bölümlerin mezunlarıdır.

Sizde sürekli genişleyen piyasalarda hizmet veren takımımızın bir parçası olmak istiyor ve firmamıza değer katacağınıza inanıyorsanız, lütfen özgeçmişinizi(CV) info@elipsltd.com adresine gönderiniz.

Gönderilen özgeçmiş(CV) formları şirket yetkililerince incelenerek seçilen personel, personeller ile iletişime geçilecektir. ×

Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×