iCELLigence Sistemi 2 adet E-Plate L8 ve deney analizlerinin kontrol ünitesinde monitörlenmesini sağlayan i-pad ile birlikte kullanılmaktadır. Wi-Fi teknolojisi ile çalışan ve 8 kuyucuktan oluşan E-Plate L8’in her bir kuyucuğu, tabandaki empedans ölçümü için gerekli elektrod grid bölgesinden ve mikroskop ya da görüntüleme sistemleri ile incelenmesine imkan veren görüntü alma bölgesinden oluşmaktadır.

Kontrol ünitesi olarak kullanılan i-pad teknolojisi ile kantitatif analizler ve kinetik parametreler elde ederek deney analizlerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Bir çok uygulama alanında kullanılan iCELLigence yepyeni hücresel analizlerin keşfedilmesini sağlar. iCelligence ile ilgili daha detaylı bilgi almak için; info@elipsltd.com adresine ulaşabilirsiniz.


Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×